شنبه, 31 شهریور 1397

 

 

آمادگی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد جهت همکاری با ستاد مدیریت بحران استان در پی حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج

در پی حادثه دردناک سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج، جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با دستور کار همکاری با ستاد مدیریت بحران استان، در سالن جلسات این شرکت، برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه که شب گذشته و با حضور اعضاء و به ریاست مهندس ضرغامی، مدیریت هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد، اعضای حاضر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره هموطنان عزیز جانباخته در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران یاسوج، به صورت ویژه از زحمات و خدمات ارزنده همکار ارزشمند و پرتلاش، جناب آقای مهندس سید بهزاد سیادتی، مسئول اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی شرکت مدیریت منابع آب ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد، قدردانی و ماموریت شهادت گونه آن عزیز وارسته را به خانواده عزادار ایشان و صنعت آب و برق کشور تسلیت گفته و مواردی به شرح ذیل را مورد تصویب و تاکید قرار دادند: 1- مقرر شد گروهی از پرسنل شرکت آب منطقه ای جهت همکاری با ستاد مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد در تجسس هواپیمای سقوط کرده به منطقه اعزام گردد. 2- کلیه ماشین آلات و خودروها ضمن آماده باش کامل، به محض درخواست ستاد مدیریت بحران استان در اختیار آنها قرار گیرد. 3- کلیه مرخصی و ماموریت های غیرضروری تا پایان زمان تجسس، لغو شود. 4- تمام مهمانسراها و امکانات موجود شرکت آب منطقه ای به محض درخواست ستاد مدیریت بحران استان در اختیار آنها قرار گیرد.

این گزارش می افزاید: پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک ولی در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.

این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج شده و بر اساس اعلام اورژانس، خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام و جست‌وجو برای یافتن جانباختگان احتمالی این سانحه هوایی پس از سقوط هواپیما آغاز و همچنان ادامه دارد.

شایان ذکر است که “سید بهزاد سیادتی” مسئول اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در استان کهگیلویه و بویر احمد،“محمد صادق نوری” کارشناس برنامه‌ریزی طرح نیروگاه‌های خصوصی از شرکت برق حرارتی، به همراه ۳ نفر همکاران شرکت مشانیر و یک نفر از همکاران مشاور شرکت تولید برق حرارتی، از مسافران این پرواز بودند.

منبع خبر: